7 ADIMDA AŞK - DÖNER DERİ ÜRETİM SÜRECİ VE ÜRETİMDEN VİTRİNLERE UZANAN 7 AŞAMALI YOLCULUK

       

HAKKIMIZDA

       

1969 yılından bu yana deri imalatıyla tüm Türkiye ve yurt dışına üretim yapıyoruz. Döner Deri firması deri imalat firmamız, ham deri imalatı ve saraciyelik deri üretimleri gerçekleştirmektedir.

       

Deri, saraciye grubunda sunduğumuz yüksek kalitede üretim ve derilerin tabaklanması, sepilenmesi faaliyetlerini imalathanemizde gerçekleştiriyoruz.

       

Üretim kalitemiz ile işlenen derilerin tamburda ütülenme ve kurutulmaları da gerçekleştirilmekte, tasarım ve tekstilde kullanılır hale getiriyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı olarak sunduğumuz hizmetlerle hakiki deride, nitelikli üretim hizmetlerini yılların deneyimiyle sunuyoruz.

       

Sanatkarlık ve ustalıkla işinin ehli ustalarımız, deri işlemelerinde yılların verdiği deneyim ile hizmet sunuyoruz. İmalathanemizde ve şubelerimizde görev alan her bir çalışan derinin her aşamasında uzmandır. Firmamızın benimsediği yenilikçi vizyon ve güvenilir, kaliteli işçilik misyonları ile ham deri imalatında benzersiz ürünler sunuyoruz.

       

Kaliteli üretim, kaliteli işçilik ve kaliteli ürün sunumuyla ihracatta da önemli projeler gerçekleştiriyoruz. Modern teknolojiyle donatılan üretim tesislerimizde işleme ve tabaklama hizmetleri, yüksek verimlilik ve geniş ürün yelpazemiz ile hizmet veriyoruz.

       

 

7 Adımda Aşk Mağazacılık olarak 12 Mağaza ve www.7adimdaask.com olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

Since 1969, we have been manufacturing leather and exporting our products to all of Turkey and abroad. Döner Deri company specializes in leather manufacturing, raw leather production, and saddlery leather production.

In our workshop, we carry out the high-quality production of leather in the saddlery category, including tanning and finishing processes. We also perform drumming, ironing, and drying of processed leather, making them suitable for use in design and textiles. We offer genuine leather and quality production services under the umbrella of the Chamber of Commerce and Industry, drawing on years of experience.

Our skilled craftsmen, with their artistry and expertise, provide services in leather craftsmanship, leveraging years of experience in leather processing. Each employee in our workshop and branches is an expert at every stage of leather production. With our company's innovative vision and commitment to reliable, high-quality workmanship, we offer unique products in raw leather manufacturing.

With a focus on quality production, skilled workmanship, and excellent product presentation, we also undertake significant export projects. Our production facilities, equipped with modern technology, provide processing and finishing services with high efficiency and a wide range of products.

As 7 Adımda Aşk Mağazacılık, we have 12 stores and serve you through www.7adimdaask.com

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR