İADE ŞARTLARI 

Şirketimiz,  değerli müşterilerimizin tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak  aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır:

Yasal olarak internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve gerekçe göstermeksizin ürünü iade hakkı mevcuttur.

www.7adimdaask.com.tr’den yapılmış olan alışverişlerde 30 güne kadar fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde iade konusunda destek olmaktayız.

Online satış kanallarımızda yer alan ürünlerimizin bazıları mağazalarımızda satışa sunulmamaktadır.

 

ÖNEMLİ-1: Online alışverişte renk, beden DEĞİŞİM yapılabilmektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza anlaşmalı kargomuz ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Değişim yapılacak ürün açıklamasını ürünü gönderirken kargo içine NOT olarak belirtiniz.

İade işlemlerinizi ise sadece 7adimdaask.com.tr  sitesinden yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası/irsaliyesi mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade işlemi yapılamayacaktır.

 

ÖNEMLİ-2: Trendyol.com, N11.com ve HepsiBurada.com üzerinden 7adimdaask  ürünlerini satın aldığınız takdirde, ilgili web sitesinin iade/değişim ve kargo şartlarına tabi olursunuz. Aşağıdaki yönlendirmeler yalnızca 7adimdaask.com.tr  siparişleri için geçerlidir!

 

ÖNEMLİ-4: Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ-5: Kapıda ödemeli alışverişlerinde sizden hesap numarası talep edilecek ve 7 iş günü içerisinde hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir.

İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.

 

İadelerde yapılan tüm gönderiler için kargo ücreti firmamıza aittir.

Sürat Kargo Müşteri İade Kargo ve Değişim Kodu ( 1254555028 ) ile tarafımıza gönderebilirsiniz

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

 

Ürün İade Adresi:

 

Alıcı Adı:  7adimdaask

Tabaklar, İzzet Baysal Cd. No:19,     

CADDE AVM  1. KAT.      MERKEZ / BOLU

 

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim işlemimiz bulunmaktadır. Değişimini yapmak istediğiniz ürünün denenmesi dışında kullanılmamış olması, üzerinde herhangi bir deforme olmaması gerekir.

SİPARİŞ İPTALİ

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce Hesabım/İade Taleplerim alanından 'Sipariş İptali' talebi açmanız veya telefon ile arayarak  iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (30) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

GERİ ÖDEME

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacak ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Dünya ve ülke gündemindeki COVİD-19 sebebiyle bankalarda uzaktan çalışma sistemi gereği gecikmeler yaşanabilmekte olup, iade işlemleriniz ile ilgili gecikmelerde çalıştığınız banka sorumludur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR